دکتر سیاتیری از سفر علمی دانشگاه هاروارد مراجعه و آماده پذیرش بیماران می باشند . ضمنا نوبت بیماران کاندید عمل پیرچشمی و اصلاح نزدیک بینی به قوت خود باقی می باشد .
اصلاح پیرچشمی
از آنجا که دکتر سیاتیری از تاریخ 93/3/25عازم سفر علمی به دانشگاه هاروارد آمریکا هستند از بیمارانی که کاندید عمل آب مروارید و درمان پیرچشمی و اصلاح نزدیک بینی می باشند درخواست میشود جهت تعیین تکلیف خود با تلفن مطب تماس بگیرند 88788605 تلفن
 
تغيير رنگ دائمی چشم


تغییر رنگ چشم

اخیرا موضوع تغییر رنگ چشم ذهن تعدادی از مراجعه كنندگان را بخود مشغول كرده است و گروهی از مردم خصوصا خانم ها در مراجعه به مطب درخواست تغییر رنگ دائمی چشم ها رادارند.

لازم به ذكر است كه كاشتن یك لنز رنگی در چشمی كه هیچ مشكلی ندارد و فقط به منظور تغییر رنگ چشم ها اقدامی عاقلانه نیست. این عمل میتواند منجر به عوارض جبران ناپذیری گردد كه با هدفی كه از كارگذاری آن حاصل میشود قابل مقایسه نیست.

معمولا ما باید در هر اقدامی كه بر روی چشم انجام میدهیم سود و زیان آن را بسنجیم . و در صورت غالب بودن سود عمل، آنهم به مقدار زیاد، مجاز به انجام آن هستیم .

ضررهای احتمالی كاشتن لنز تغییر رنگ چشم بسیار بیشتر از منافع آن است وجدا به مراجعین محترم توصیه میكنم از این اقدام خودداری كنند زیرا عوارض حاصله میتواند جبران ناپذیر باشد.

مطالب مرتبط :

نظر شما

نام * :
پست الكترونيكي * :
وب سایت :
نظر *:
  کد امنیتی را وارد نمایید :
اختصاصي براي مدير سايت ( درصورت انتخاب اين گزينه نظر شما در وب سايت ديده نخواهد شد )
لطفا از ارسال سوالات پزشکی در این صفحه خودداری نمائید . به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .

صفحه اصلي
ESCRSكنگره
سوالات پزشکی كاربران
پيام هاي كاربران
گالري عكس
سايت هاي مرتبط
دانستنيهاي چشم
خبرپزشكي
جلسات بحث و پرسش و پاسخ
پروفسور پالي كاريس
لنز WIOL_CF
بيست و يكمين كنگره سراسري چشم ايران
جستجوی مطالب
 
 
 
Isfahan University of Medical sciences